czwartek, 15 lipca 2010

rozdział I zaczęło się

Obudziłam się o ósmej , chociaż do szkoły było na dziewiątą .Włączyłam  komputer . Lily była już na gg . I jak reszta mojej klasy , miała w opisie napisane : 2 września ja nie chcę do szkoły .Włączyłam stardoll i napisałam Lily hej na gg .A ona odpisała :
- Hejka ! Chce ci się iść do szkoły
- A jak myślisz –odpisałam
- To tak jak mi .
- byłam jeszcze chwile na stardoll’u  ,ale patrzę a tu ósma trzydzieści . Więc poszłam się przebrać . Założyłam : Jeansy , trampki i top z uśmiechniętą buźką . Zeszłam na duł z plecakiem , nasypałam krakersowi karmy i nalałam wody , Zrobiłam sobie kanapkę z serem . Poszłam do szkoły to był mój pierwszy dzień w klasie czwartej . Bałam się nie wiedziałam czy sobie poradzę . Gdy doszłam do szkoły , Lily podbiegła do mnie i zaczęłyśmy gadać , aż na gle zadzwonił dzwonek . Weszłam do klasy i zaczęły się lekcje .
                                                                                 ***
Było już po lekcjach , i przed szkołą umówiłyśmy się z Lily o czwartej na gg . Doszłam już do domu .Poszłam do mojego pokoju , po drodze do pokoju spodkałam Cary i powiedziałam jej cześć . W pokoju od razu włączyłam kompa ,patrzę a na stardoll’u jakiś koleś napisał mi …
Na dzisiaj koniec jutro rozdział drugi              

2 komentarze: