… że zakochał się we mnie od pierwszego wejrzenia . powiedziałam mu że muszę to przemyśleć . Ale na stardoll’u zrobił piękną scenerię , z sobą i ze mną w serduszku o tytule „Ja i moja dziewczyna ‘’. Byłam głupia zgodziłam się . Napisałam lily hej bo już była dostępna . a ona odpisała :
-Hejka co u ciebie ?
- nic . Mam chłopaka ze stardolla wyznał mi miłość i się zgodziłam!
- Fajnie .
- A ty miałaś kiedyś chłopaka na stardoll ?
- Nie ale już trzech się pytało czy Bendę z nimi chodzić .
- To czemu nie napisałaś tak ?
- nie chcę mieć chłopaka !
- potem zmieniłyśmy temat i jeszcze długo rozmawiałyśmy o różnych rzeczach , gdy mama zwołała : obiad ! . Napisałam Lily że muszę kończyć i zeszłam na duł . Na obiad było spaghetti ,dobre było !Po obiedzie znowu poszłam no górę .I siedziałam jakieś dwie godziny na kompie . Melissa weszła do mojego pokoju i powiedziała :
-Mama mówi że już osiemnasta i masz wyłączać komputer .
- Nie chce mi się !
- To nie ja mówię tylko mama !
- No dobra !
Zeszłam na duł …
A co stało się na dole dowiecie się jutro .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz