…Rodzice oglądali telewizję . Usiadłam na fotelu i przyłączyłam się . Oglądałam telewizję .O dwudziestej drugiej mama powiedziała :
-Już późno idź spać.
- No dobra-powiedziałam.
Poszłam do góry wzięłam pidżamę i wykąpałam się poszłam do łóżka . Po jakiś pięciu minutach zasnęłam .
***
Rano obudziła mnie Melissa , która wrzeszczała na Cary żeby wpuściła ją do łazienki . Ben zajmował łazienkę na górze . Po chwili Ben wyszedł z łazienki więc wzięłam ciuchy i się przebrałam. Zjadłam owsiankę i poszłam do szkoły . Gdy dotarłam do szkoły ,Lily jeszcze nie było więc zaczekałam przed szkołą .Po dziesięciu minutach pojawiła się Lily , była bardzo zadowolona . Podbiegła do mnie i zaczęłyśmy rozmawiać :
- Hejka Lily – powiedziałam .
- cześć – odpowiedziała .
- co się tak cieszysz ?
- będę miała
A co Bendzie miała Lily dowiecie się jutro .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz