… rodzeństwo !!!!!
- super a kiedy ?
- za dwa miesiące , mama jest w siódmym!
- to supernowo ! a wolisz chłopca czy dziewczynkę ?
- to obojętne . Byle by było zdrowe .
- rozmawiałybyśmy pewnie jeszcze długo , ale zadzwonił dzwonek ,poszłyśmy na lekcję .Po lekcjach umówiłyśmy się w parku o trzeciej .
***
Była pierwsza , więc do spotkania był jeszcze czas . Byłam już w domu , jak zwykle poszlam na górę i włączyłam komputer . Weszłam na stardoll , a mój chłopak był dostępny . napisał mi :
- Hej kochanie
- hejka –odpisałam mu .
- co porabiasz kochanie.
- nic .
- ja się nudzę .
- a . Może zrobię imprezę tylko dla nas .
- świetny pomysł .
- to ja robię .
Zaczęłam robić imprezę , ale w trakcie pisania zaproszenia mama zawołała na obiad .Zjadłam obiad. Znowu poszłam na kompa ale zobaczyłam że już za dziesięć trzecia i wyłączyłam komputerPoszłam do parku .
A co stało się w parku dowiecie się jutro .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz